
Акумулятор батарея для робота пилососа Robovac Ecovacs Deebot Mamibot Tesvor Lenovo Робовак 2600 mAh DNS
875 ₴
- В наявності
- Код: B2061A-2
Акумулятор батарея робота пилососа Robovac Ecovacs Deebot Mamibot Tesvor Lenovo Робовак АКБ 2600 mAh
Характеристики:
-
Тип акумулятора: Li-Ion
-
Ємність акумулятора: 2600mAh
-
Напруга акумулятора: 14.4V
-
Потужність акумулятора: 37.44Wh
-
Розміри акумулятора: +- 70х37х37 мм
- Вага акумулятора: +- 200 г
Сумісність із моделями:
- Conga 1090, 950, Conga Ecellence 990
- Chuwi Lifie A4, X500
- Ecovacs Deebot N79se, N79W, 500, 601, 605, CEN360, CEN361, DH35, DH43, DH45, DN620, DN621, DN622, N79, N79S, Ecovacs Mirror CEN362 , N79T
- Anker Eufy RoboVac G10 Hybrid, Eufy RoboVac 11, 11S, 11S Max, 12, 15C, 15C Max, 15S, 30, 30 Max, 30C, 35C
- Deebot Osmo 600, Dexp MMB-300, Seebest D750, Shark ion Robot RV700, RV720, RV750, RV755, Haier TAB-T550WSC, TAB-T560H, Ikohs Netbot R14, S15, Neatsvor x5
- iBoto aqua V715B, V710, V715B, V710, PVCR-1226
- Gutrend Fusion 150, Genio Delux 480, Gutrend Sense 410
Сумісні партномери:
4INR19/66, DB-N79, FL2600, INR18650 M26-4S1P, 18650B4-4SIP-AAF-4, REB-R670S, UR18650ZY-4S1P-AAM R670S, MMB -300, 18650 4S1P CM-3, PA04, H18650CH-4S1P
Батарея забезпечена модулем захисту від короткого замикання та перевантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Вид запчастини | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Синій |
| Потужність | 37.44 Вт |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 мм (+- 2 мм) мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 70 мм (+- 2 мм) |
| Ємність акумулятора | 2600 А·год |
| Ширина | 37 мм (+- 2 мм) |
- Ціна: 875 ₴




