-50%

Батарея пилососа Tefal Тефаль Rowenta Ровента X PLORER SERIE 75 АКБ 2600 mAh SS-2230002528 №2 DNS
2 390 ₴
1 195 ₴
- В наявності
- Код: B2100A-2
+380 (95) 794-05-92
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор батарея для робота пилососу Tefal Тефаль / Rowenta Ровента X PLORER SERIE 75 АКБ Li-Ion 2600 mAh 14.4 V №2 Контакти Тато
Цей акумулятор ідеально підійде для заміни батареї у Вашому роботі-пилососі від бренду Tefal / Rowenta
Характеристики:
- Ємність акумулятора: 2600mAh
- Напруга акумулятора: 14.4V
- Потужність акумулятора: 36 Wh
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Розміри акумулятора: 132х37х19 мм (+-2 мм)
- Вага акумулятора: +-180 г
Сумісність з моделями:
- Rowenta / Tefal X-PLORER SERIE 75
- Robot Vacuum Cleaner S6, 360
- MONEUAL MBOT 900, 950
- ETA Raggio
- SS-2230002528
- D004-ICR-26HE-4S1P
- RR7635WH
- RR7647WH
- RR7675WH
- RR7687WH
- RR8585WH
- RR8587WH
- RR8575WH
- RR8577WH
- RR8595WH
- RR8567WH
- RR8597WH
- RR8585WH/NS0
- OA8577NH/NS0
- RG7675WH/NS0
- RG7687WH/NS0
- RG8575WH/NS0
- RG8577WH/NS0
- RG8595WH/NS0
- RG8597WH/NS0
- RR7635WH/NS0
- RR7647WH/NS0
- RR7675WHR/NS0
- RR7687WHR/NS0
- RR8567WH/NS0
Важливо!
Звертайте увагу на контакти в роз'ємі. Обов'язково порівняйте з рідним АКБ - при оформленні замовлення за цим оголошенням Ви купуєте версію №2 «ТАТО».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Вид запчастини | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Синій |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19 мм (+- 2 мм) мм |
| Довжина: | 132 мм (+- 2 мм) |
| Ємність акумулятора | 2600 А·год |
| Ширина | 37 мм (+- 2 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴






