-50%

Акумулятор пилососу ILIFE Айлайф V50 V55 V8s V3s Pro V5s Pro Батарея АКБ 2600 mAh CS-FEX750VX DNS
2 330 ₴
1 165 ₴
- В наявності
- Код: B2130-2
+380 (95) 794-05-92
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для пилососу ILIFE Айлайф V50 V55 V8s V3s Pro V5s Pro Батарея АКБ 2600 mAh CS-FEX750VX
Характеристики:
Тип: Li-Ion (літій-іонний)
Ємність: 2600 mAh
Напруга: 14.4 V
Розміри: 135х35х20 мм (+- 2 мм)
Вага: 200 грам
Сумісний з моделями:
- Chuwi iLife V3s Pro, V5s Pro, V8s
- iLife v40, V3s Pro, V50, V55, V5s Pro, V60 Pro, V80, V8s, X750, ZACO V3, ZACO V4,0 ZACO V5s Pro, ZACO V5x
- DEXP LF-200
- GUTREND FUN 120, JOY 95
Сумісні партномери:
CS-FEX750VX, 18650B4-4S1P-AGX-2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iLife |
| Вид запчастини | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Синій |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм (+- 2 мм) мм |
| Довжина: | 135 мм (+- 2 мм) |
| Ємність акумулятора | 2600 А·год |
| Ширина | 35 мм (+- 2 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴




