
Акумулятор батарея для робота пилососу ILIFE V3s Pro V5s Pro V50 V8s X750 INR18650M26-4S1P 2600 mAh DNS
1 200 ₴
- В наявності
- Код: B2130A-2
+380 (95) 794-05-92
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор батарея для робота пилососу ILIFE V3s Pro V5s Pro V50 V8s X750 INR18650M26-4S1P-AGX-8 2600 mAh
Цей акумулятор ідеально підійде для заміни батареї у вашому роботі-пилососі від бренду iLife
Характеристики:
- Ємність акумулятора: 2600mAh
- Напруга акумулятора: 14.4V
- Потужність: 40Wh
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Розміри акумулятора: 130х37х20 мм (+-2 мм)
- Вага акумулятора: +- 193 г
Сумісність із моделями:
- Chuwi iLife V3s Pro, V5s Pro, V8s
- iLife V40, V3s Pro, V50, V55, V5s Pro, V60 Pro, V80, V8s, X750, ZACO V3, ZACO V4,0 ZACO V5s Pro, ZACO V5x
- DEXP LF-200
- GUTREND FUN 120, JOY 95
Сумісні партномери:
CS-FEX750VX, NV-FEX750VX, 18650B4-4S1P-AGX-2, INR18650M26-4S1P-AGX-8, AT5186033510, HJ08 HA15
Батарея забезпечена модулем захисту від короткого замикання та перевантаження!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iLife |
| Вид запчастини | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Синій |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм (+- 2 мм) мм |
| Довжина: | 130 мм (+- 2 мм) |
| Ємність акумулятора | 2600 А·год |
| Ширина | 37 мм (+- 2 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




