
Батарея Rowenta Ровента робота пилососу Xplorer Serie 75 Серія 75 Акумулятор 2600 mAh №2 Тато DNS
1 125 ₴
- В наявності
- Код: B2100-2
+380 (95) 794-05-92
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для робота пилососу Rowenta / Tefal X-PLORER SERIE 75
(SS-2230002528) №2 Контакти Тато
Характеристики:
Тип: Li-Ion (літій-іонний)
Ємність: 2600 mAh
Напруга: 14.4 V
Розміри: 132х37х19 мм (+- 2 мм)
Вага: 180 грам
Сумісний з моделями:
- Tefal X-PLORER SERIE 75
- ROWENTA X-PLORER SERIE 75
- ROBOT VACUUM CLEANER S6, 360
- SS-2230002528
- D004-ICR-26HE-4S1P
- RR7635WH
- RR7647WH
- RR7675WH
- RR7687WH
- RR8585WH
- RR8587WH
- RR8575WH
- RR8577WH
- RR8595WH
- RR8567WH
- RR8597WH
(дивіться інші версії на фото)
Зверніть увагу на контакти у роз'ємі!
Порівняйте з рідною батареєю - при оформленні замовлення Ви купуєте акумулятор №2, з контактами «ТАТО»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Вид запчастини | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Синій |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19 мм (+- 2 мм) мм |
| Довжина: | 132 мм (+- 2 мм) |
| Ємність акумулятора | 2600 А·год |
| Ширина | 37 мм (+- 2 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴




